ПИТАННЯ, ЩО ЧАСТО СТАВЛЯТЬСЯ

Скляна продукція

Что такое коэффициент сопротивление теплопередаче и коэффициент теплопередачи?

Коэффициент теплопередачи – это параметр остекления, характеризующий передачу тепла через центральную зону остекления, равный отношению плотности стационарного потока к перепаду температур окружающей среды по разным сторонам остекления. Значение величины в большей части случаев рассчитывается для вертикального остекления при стандартизированных граничных условиях. Чем ниже значение коэффициента теплопередачи, тем ниже потери тепла за пределы помещения, и тем больше сокращаются расходы на отопление. Технические характеристики, которые указывает наша компания  относятся только к остеклению. Их часто называют коэффициентом сопротивления теплопередаче в центральной зоне остекления, при этом не учитываются потери тепла краевой зоны стеклопакета или оконной рамы.

Произволит ли огнеупорное стекло?

Мы не производим огнеупорное стекло.

Производит ли Ваша компания ламинированное стекло? Можно ли ламинировать низкоэмиссионные и мультифункциональные стекла?

Наша компания производит архитектурное ламинированное стекол различной толщины и размеров, и многие архитектурные стекла с магнетронным напылением.

Какая разница между термоупрочненным и закаленным стеклом? Как определить, какое стекло лучше подходит на проект?

Термически упрочненные и закаленные стекла производятся с использованием похожих технологических процессов на однотипном оборудовании. Стекла отличаются только уровнем напряжения в них, которое создается в процессе производства. Это на практике выражается в том, что закаленное стекло разбивается на мелкие, относительно не острые осколки, и поэтому считается безопасным материалом для остекления. Термоупрочненное стекло разбивается на крупные куски в виде "шпаг", которые идут от эпицентра разрушений.

Алюмінієва продукція

Чому вікна запотівають. Як уникнути цього?

Для того, щоб прогнозувати температуру повітря, при якій вікна будуть запотівати та буде утворюватись конденсат, потрібно враховувати такі змінні як внутрішня температура приміщення, зовнішнє повітря, абсолютна та відносна вологість внутрішнього повітря. При низькій температурі зовнішнього повітря, температура на внутрішній поверхні скління виявиться суттєво нижчою температури повітря всередині приміщення (в середині приміщення на висоті 1,5 метра), що призведе до осідання «лишньої» водяної пари на холодній внутрішній поверхні скління у вигляді конденсату чи паморозі. Якщо не вдаватися у спеціальні формули, значення, при якому температура повітря всередині приміщення рівна температурі на внутрішній стороні поверхні скління, відповідає температурі точки роси (при який утворюється конденсат). Наприклад, температура на внутрішній поверхні однокамерного склопакету, встановленого у приміщенні з температурою внутрішнього повітря +20 та вологістю внутрішнього повітря 60%, при умові падіння зовнішньої температури до значення – 30, буде суттєво нижчою за температуру точки роси, що призведе до випадення сильного конденсату та утворення нальоду на склі всередині приміщення. У більшості випадків, при встановленні однокамерних склопакетів в цілях економії, виникає проблема прогнозування тих періодів у холодний сезон, коли всередині приміщення буде осідати конденсат.

Чому профіль з алюмінію роблять пустотілим?

Для зменшення ваги виробу та економії матеріалу. Внутрішній простір профілю заповнено поперечними перемичками, які слугують ребрами жорсткості всередині конструкції. Вони утворюють багато відділів, заповнених повітрям. Ці повітряні камери всередині профілю забезпечують високий теплозахист.

Профіль яких виробників ви використовуєте частіше всього при створенні алюмінієвих конструкцій?

Ми працюємо з профілем Alutech (Білорусь), Reynaers (Бельгія), Aluprof (Польща). Ці компанії відрізняються від інших тим, що вони є не тільки виробниками, але й компетентними розробниками новітніх технологій з виробництва алюмінієвих профільних систем. Всі інновації ретельно тестуються у власних дослідних центрах компаній. Такі профільні конструкції є своєрідним конструктором – це означає, що все легко поєднується, завдяки погодженим системам «все з одних рук».

Що означає «теплий» та «холодний» профіль?

В конструкції теплого профілю є елемент, що називається «термовставкою», який дозволяє вирішити проблему з конденсатом, що виникає через різницю температур на внутрішній поверхні профілю. У «холодних» профілях такої «термовставки» немає. Застосування «теплого» та «холодного» профілю залежить від тих температур, які будуть діяти на алюмінієву конструкцію ззовні.

Загальні питання

Що таке сонячний фактор та коефіцієнт затінення? У чому різниця цих понять?

Сонячний фактор – це сукупна кількість сонячної енергії, що проходить через скло напряму та пере випромінене (поглинене поверхнею скла та пере випромінене у приміщення). Коефіцієнт затінення – відношення значення сонячного фактору скла до значення сонячного фактору прозорого флоат-скла товщиною 3 мм (0,87 чи 87%). Чим нижче значення коефіцієнту затінення, тим менша кількість сонячної теплової енергії, що пропускається.

Які продукти компанії Guardian є в наявності на складі? Які строки постачання?

Архітектурне скло марки SunGuard включає в себе широкий асортимент гартованого скла з вакуумним магнетронним напиленням. Скло може бути перепрацьоване на одному з підприємств, найближчому до місцезнаходження вашого проекту. Ми порекомендуємо вам сертифікованого переробника. Це скоротить до мінімуму строки постачання скла за новими замовленнями та на заміну. Про наявність конкретного обсягу скла того чи іншого виду можна дізнатися вказавши свої дані, та з Вами зв’яжеться менеджер.

Як замовити зразок продукції?

Ви можете легко замовити зразки скла марки SunGuard розміром приблизно 290 мм х 210 мм для свого проекту у представника нашої компанії у Вашому регіоні.

Замовити дзвінок
Задати питання
Завантажити презентацію
Замовити дзвінок
Заповніть дані, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Задати питання