ПИТАННЯ, ЩО ЧАСТО СТАВЛЯТЬСЯ

Що таке коефіцієнт спротиву теплопередачі та коефіцієнт теплопередачі?

Коефіцієнт теплопередачі це параметр скління, що характеризує передачу тепла через центральну зону скління, рівний відношенню щільності стаціонарного потоку до перепаду температур оточуючого середовища з різних сторін скління. Значення величини у більшості випадків розраховується для вертикального скління при стандартизованих граничних умовах. Чим нижче значення коефіцієнту теплопередачі, тим нижчі втрати тепла за межі приміщення, і тим більше скорочуються витрати на утеплення. Технічні характеристики, які вказує наша компанія відносяться лише до скління. Їх часто називають коефіцієнтом спротиву теплопередачі в центральній зоні скління, при цьому не враховуються втрати тепла крайової зони склопакету чи віконної рами.

Чи виготовляєте вогнетривке скло?

Ми не виготовляємо вогнетривке скло.

Чи виготовляє Ваша компанія ламіноване скло? Чи можна ламінувати низько емісійне та мультифункціональне скло?

Наша компанія виготовляє архітектурне ламіноване скло різної товщини та розмірів, та багато видів архітектурного скла з магнетронним напиленням.

Яка різниця між термозміцненим та гартованим склом? Як визначити, яке скло краще підходить для проекту?

Термічно зміцнене та гартоване скло виготовляються з використанням схожих технологічних процесів на однотипному обладнанні. Скло відрізняється лише рівнем напруги у ньому, яка створюється в процесі виробництва. На практиці це проявляється у тому, що гартоване скло розбивається на дрібні, відносно не гострі осколки, і тому вважається безпечним матеріалом для скління. Термозміцнене скло розбивається на великі шматки у вигляді «шпаг», котрі йдуть від епіцентру руйнування.

Що таке сонячний фактор та коефіцієнт затінення? У чому різниця цих понять?

Сонячний фактор – це сукупна кількість сонячної енергії, що проходить через скло напряму та пере випромінене (поглинене поверхнею скла та пере випромінене у приміщення). Коефіцієнт затінення – відношення значення сонячного фактору скла до значення сонячного фактору прозорого флоат-скла товщиною 3 мм (0,87 чи 87%). Чим нижче значення коефіцієнту затінення, тим менша кількість сонячної теплової енергії, що пропускається.

Які продукти компанії Guardian є в наявності на складі? Які строки постачання?

Архітектурне скло марки SunGuard включає в себе широкий асортимент гартованого скла з вакуумним магнетронним напиленням. Скло може бути перепрацьоване на одному з підприємств, найближчому до місцезнаходження вашого проекту. Ми порекомендуємо вам сертифікованого переробника. Це скоротить до мінімуму строки постачання скла за новими замовленнями та на заміну. Про наявність конкретного обсягу скла того чи іншого виду можна дізнатися вказавши свої дані, та з Вами зв’яжеться менеджер.

Як замовити зразок продукції?

Ви можете легко замовити зразки скла марки SunGuard розміром приблизно 290 мм х 210 мм для свого проекту у представника нашої компанії у Вашому регіоні.