ПОСЛУГИ

Основні види послуг


Прирізка та обробка давальницького скла

Наше виробництво має обладнання для горизонтальної двосторонньої обробки кромки скла BAVELLONI (Італія), багатофункціональним обробним центром DENVER (Італія), свердлувальним станком BUSETTI (Італія), що дозволяє здійснювати обробку фігур будь-якої складності та геометрії, а також свердління ( у т.ч. зенкування) отворів та вирізів. Порізка флоат-скла та багатошарового скла (триплексу) "Jambo" – формату здійснюється на автоматичних столах різки GFPm (Італія).

Heat Soak Test

HST (тест на штучне старіння скла) використовується для пошуку та виключення гартованого скла з включеннями сульфіду нікелю, що можуть призвести до саморуйнування скла. Після проведення даного тесту замовник виключає можливість виникнення проблем з гартованим склом в процесі усього терміну експлуатації (більше 40 років). Даний тест проводиться за допомогою спеціальної печі фірми PUJOL (Іспанія).

Гартування та триплексація давальницького скла

Піч гартування скла UNIGLASS (Фінляндія) дозволяє здійснювати гартування / термозміцнення давальницького скла розміром від 200х300 мм до 2400х4200 мм, товщиною 4-19 мм будь-якої геометричної форми з будь-яким типом напилення. Можливості печі гартування дозволяють здійснювати високоякісне гартування всіх існуючих типів скла, в тому числі і високо селективних з мінімальним оптичним викривленням та мінімальним відсотком вильоту. Лінія з виробництва триплексу компанії LAMIFLEX (Україна) дозволяє виготовляти ламіноване скло розміром до 2600х4400 мм, загальна товщина скла в триплексі до 60 мм. Використовується технологія горизонтальної вакуумної тріплексаціі з використанням EVA плівки.

Валкове фарбування скла - емалювання

Валкове фарбування використовується для рівномірного і якісного фарбування скла одним кольором по всій поверхні для архітектурного та інтер'єрного скління. Фарба наноситься гумовим валом по всій поверхні скла. Для підготовки до друку необхідно різання, шліфування / полірування, мийка. Потім на скло наноситься малюнок. Після попереднього сушіння скло піддається термічній обробці в печі, в результаті якої фарба впечеться в поверхню скла і набуває стійкість до механічних впливів.

Піскострумна обробка скла

Піскострумна обробка скла - пошкодження поверхні скла піском, розпиляним потоком повітря. Піскоструминне скло відмінно підходить для застосування в інтер'єрі. Воно візуально збільшує площу і розділяє простір в приміщенні, а також робить його світлим і яскравим. Піскоструй скла створює відчуття свободи і відкритого простору. Піскоструй на склі виконується абразивно-повітряною сумішшю під величезним тиском, матуванню підлягає або скляна поверхня, або малюнок, а рельєфний виконується на товстому склі не менше 6 мм. На ньому спочатку вирізають найглибші ділянки, які обробляють. Після цього приступають до більш дрібних ділянок, їх також вирізують і обробляють.

Вклеювання склопакетів. Ремонт

Послуга вклеювання склопакетів включає в себе роботи з приклеювання/вклеювання склопакетів до алюмінієвих рам Замовника. Для виконання робіт використовується спеціальний вакуумний поворотний стіл та ручний силіконовий екструдер. Матеріали, що застосовуються – ультрафіолетостійкі 2-х компонентні силікони SICASIL SG-500 та DOW CORNING DC 993, за необхідності стрічка Нортона. Дана послуга сертифікована. Ремонт склопакетів (заміна скла, триплексу, дистанційних рамок) будь-якої конфігурації виконується за запитом замовника.