Алюмінієві конструкції


Вікна

Наша компанія може виготовити віконні конструкції з алюмінієвого профілю з необхідним варіантом відкриття. Даний вид віконних конструкцій дозволяє втілювати найсміливіші дизайнерські рішення у різноманітних архітектурних напрямках.

Двері

Алюмінієві дверні конструкції нашого виробництва широко застосовуються у сучасному будівництві. Для різних за призначенням будівель та споруд можливе виготовлення дверей відповідного дизайну з будь-яким способом відкриття і варіантом кольорового рішення. Такі двері багатофункціональні та легко вписуються у будь-який інтер’єр, забезпечуючи високі термозберігаючі та звукоізоляційні якості.

Фасадні конструкції

Виготовлення та монтаж світлопрозорих алюмінієвих конструкцій для комерційного та житлового будівництва є одним з напрямів роботи нашої компанії. Широкі технологічні можливості виробництва дозволяють реалізувати проекти зі скління фасадів будь-якої важкості застосовуючи інноваційні технології.

Елемент-фасад

Елемент-фасад – це принципово нове рішення фасадного скління, яке реалізується за допомогою інноваційних модульних елементів. Даний вид фасаду може мати як структурне (SG), так і касетне (CG) скління. Система дозволяє встановлення елементів з різноманітним типом відкриття. Фасадні алюмінієві системи цього типу виготовляються безпосередньо у заводських умовах , що гарантує високу технологічність обробки та строки. Можливість проводити скління зсередини будівлі дозволяє отримати значну економію на підйомних механізмах та будівельних лісах.

Зимові сади

Зимові сади, що пропонує наша компанія – це сучасні та функціональні системи, що відповідають усім вимогам щодо якості, міцності, безпеки та дизайну. У виготовленні конструкцій використовуються тільки високоякісні алюмінієві профілі від кращих світових виробників, що гарантує надійність та довговічність майбутньої споруди, а також дозволяє вирішувати найважчі дизайнерські задачі та споруджувати будівлі різної площі та конфігурації: як окремі так і прибудовані до інших споруд.

Зенітні ліхтарі

Використання зенітних ліхтарів відкриває багато нових можливостей дизайну будівель та споруд різного призначення: офісні будівлі, торгові центри, склади, басейни, житлові будинки та ін.