Історія «Гласс Тім»

Історія компанії почалася у 2008 році з будівництва, за спеціальним італійським проектом, сучасного цеху з виробництва скловиробів – закупки, монтажу та пусконалагодження профільного обладнання провідних європейських фірм-виробників. Вже з 2009 року компанія почала активне встановлення власної продукції на масштабних та складних об’єктах по всій території України. З квітня 2013 року вся продукція компанії випускається під брендом “Glass Team”. У вересні 2016 року Гласс Тім перша і єдина серед українських компаній переробників скла презентувала свою продукцію і можливості на найбільшій в світі міжнародній виставці скляної промисловості яка пройшла в місті Дюссельдорф, Німеччина.

Сертифікати


СЕРТИФІКАТ «QUALITY BOND». DOW CORNING

Сертифікація за програмою гарантії якості "Quality Bond" від DOW Corning підтверджує можливість виготовлення нашою компанією структурних склопакетів з використанням двокомпонентних герметиків для вторинної герметизації, а також можливість вклеювання склопакетів в стулку відповідно до міжнародних стандартів і вимог.

Сертифікат «Guardian Glass»

Спільно з технічною службою компанії «Guardian Glass» була освоєна переробка таких продуктів, як селективне скло SGSN 70/37 HT і SGSN 70/35 HT.

Declaration of performance EN 14449

CE Marking of Laminated safety glass- EN14449:2005+AC:2005 Declares under its responsibility the following features for CE marking of glass products for use in building and construction works, in accordance with EN 14449:2005 + AC:2005 Processed Float glass to Laminated safety glass (Float clear Float clear.x).

Declaration of performance EN 12150-2

CE marking Thermally toughened safety float glass - EN 12150-2 Declares under its responsibility the following features for CE marking of glass products for use in building and construction works, in accordance with EN 12150-2 Processed Float glass to Thermally toughened safety glass.

Сертифікат відповідності

Склопакети компанії Glass Team відповідають вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17065

Свідоцтво ТМ “GLASS TEAM”

Свідоцтво на знак для товарів і послуг №215241

СВІДОЦТВО ТПП

Свідоцтво свідчить що компанія Гласс Тім є членом Київської торгово-промислової палати та Торгово-промислової палати України.

СЕРТИФІКАТ “GUARDIAN”

Компанія Гласс Тім є Преміум партнером GUARDIAN INDUSTRIES.

Сертифікат SIKA

Співробітники Glass Team отримали практичну підготовку зі зберігання та використання продуктів компанії «Сіка».

Сертифікат DOW CORNING

Сертифікат компанії Dow Corning в якості партнера по структурному склінню.

Скло емальоване термічно зміцнене

Технічні умови ТУ У 23.1-39469879-003:2016

Нагрівачі електричні скляні

Технічні умови ТУ У 27.5-39469879-001:2016

Склопакети для будівельних конструкцій

Технічні умови ТУ У 23.1-39469879-002:2016

Партнери


GUARDIAN INDUSTRIES

http://www.guardian-russia.ru

Корпорація «Guardian Industries» - це один зі світових лідерів з виробництва флоат-скла, скла з покриттям, скло ізоляційних матеріалів та скла для автомобільної промисловості. Представництво корпорації працює на п’яти континентах, у 22 країнах світу. Візитівкою компанії Guardian є архітектурне скло з магнетронним напиленням марки SunGuard®. Таке скло відповідає сучасним естетичним критеріям, забезпечує оптимальну теплоізоляцію та створює комфортний мікроклімат у приміщеннях. У Європі компанія Guardian Industries представлена 10 заводами з виробництва листкового скла та скла з покриттям.

AGC GLASS

http://www.yourglass.com

AGC Glass – один з найбільших виробників листового скла зі штаб-квартирою в Брюселі (Бельгія). Більш ніж 100 підприємств у Європі,зокрема, у Росії знаходяться два виробничі комплекси AGC: ТОВ «Ей Джі Сі Флет Гласс Клін» і ВАТ «Ей Джі Сі Борський скляний завод». Виробничі потужності комплексів включають 4 лінії полірованого скла (у т.ч. фарбованого у масі), виробництво скла з покриттям (енергозберігаючі/сонцезахисні/мультифункціональні), виробництво будівельного триплексу Stratobel/Stratophone, виробництво екологічно чистих дзеркал, декоративного скла Matelux, Lacobel і Matelac, виробництво автомобільного скла.

SAINT-GOBAIN

http://www.saint-gobain.com

Компанія «Saint-Gobain» заснована у 1665 році у Франції як Королівська дзеркальна мануфактура (Royal Mirror Glass Works). Сьогодні це міжнародна промислова група, яка входить у ТОП-100 найбільших індустріальних корпорацій світу. Акції компанії котируються на провідних світових біржах. «Saint-Gobain» світовий лідер у створенні комфортного простору для проживання, роботи та відпочинку людини; провідний постачальник інноваційних рішень, що відповідають глобальним потребам людства у зростанні, збереженні енергії та екології.

SISECAM

http://www.sisecam.com.tr/en

Один з двох найбільших виробників в Європі, Sisecam Flat Glass пропонує широкий асортимент продукції в чотирьох основних сегментах, в тому числі основного скла, автомобільного скла, енергозберігаючого скла і скла для побутової техніки.

GOMELGLASS

http://www.gomelglass.by

Відкрите акціонерне товариство «Гомельстекло» утворено в 1994 році на базі Гомельського скляного заводу ім. М.В. Ломоносова. Перше листове будівельне скло було вироблено склозаводом в листопаді 1933 року на новозбудованому підприємстві, який став флагманом скляної галузі країни. Основним і головним напрямком виробництва є випуск високоякісного листового термополірованногостекла (флоат) великого формату. Безбарвне і прозоре листове скло є необхідним компонентом для виробництва будівельних світлопрозорих конструкцій, виготовлення скла з покриттям, низькоемісійних і сонцезахисного скла, автомобільного і безпечного скла, виробів зі скла для меблів, склопакетів і багатьох інших видів спеціального скла.

PILKINGTON

http://www.pilkington.com/ru-ru/ru

Pilkington, - один з найбільших світових постачальників скла і скляної продукції на будівельні та автомобільні ринки. Заслужив високу репутацію видатними технологічними досягненнями, включаючи винахід флоат-процесу, бренд Pilkington став синонімом майстерності та інноваційного підходу у виробництві плоского скла. Флоат-процес, винайдений сером Аластером Пілкінгтоном в 1952 році, зараз є світовим стандартом виробництва високоякісного скла. Компанія Pilkington була заснована в 1826 році.

SIKA

http://www.sika.com

Sika – незалежний швейцарський концерн, заснований у Цюриху у 1920 році, який активно займається розробкою та виробництвом спеціальної хімічної продукції. Дочірні компанії у більш ніж 80 країнах світу та понад 16000 співробітників тісно пов’язують споживачів з Sika та гарантують успіх ділового співробітництва. Матеріали Sika використовуються для виготовлення склопакетів, зборки вікон, фасадного скління, герметизації фасадів та клейового монтажу НВФ. Запропоновані матеріали сертифіковані інститутом IFT Rosenheim та мають затвердження відповідних сертифікаційних органів Франції, США, Італії, Китаю, а також EOTA.

DOWCORNING

https://www.dowcorning.com

Дау Корнінг (dowcorning.com) пропонує високоефективні рішення найрізноманітніших завдань більш ніж 25 тисячам замовників в усьому світі. Будучи світовим лідером в області силіконів, технологій на основі кремнійорганічних сполук і інноваційних розробок, компанія пропонує понад 7 000 продуктів і послуг під корпоративними брендами Dow Corning® і XIAMETER® (www.xiameter.com). Дау Корнінг - це підприємство з рівними частками участі компаній The Dow Chemical Company і Corning, Incorporated. Більш ніж половина річного обсягу продажів Дау Корнінг здійснюється за межами США.

FENZI

http://www.fenzigroup.com

Продукти FENZI забезпечують не тільки дуже високу продуктивність, але і спокій, який приходить від повної надійності, довговічності, простоти використання і дбайливого обслуговування потреб скляних процесів. Герметики для декількох різних застосувань, спеціально призначені для забезпечення ізоляційних властивостей скла найвищої якості, простота використання і довговічність.

АЛЮПРО

http://alupro.ua/ua

Компанія АЛЮПРО™ здійснює свою діяльність у сфері виробництва та реалізації алюмінієвого профілю на ринку України з 2000 року. За цей період часу наша компанія зарекомендувала себе як надійний і компетентний партнер. Наше підприємство виробляє профіль зі сплаву марки АД-31 і АД-0, які відповідають* європейський аналогам 6063 і 1050. На даний момент в нашому розпорядженні одна з найбільших в Україні бібліотек пресових інструментів, яка складає більше 5000 найменувань продукції, що випускається.

Technoform Glass Insulation GmbH

https://www.glassinsulation.de

Фірма "Technoform Glass Insulation GmbH" з головним відділенням в м Кассель спеціалізується на розробці, виготовленні та продажу дистанційних рамок для склопакетів з декількома склопакетів. Компанія є партнером архітекторів, виробників скла, склопакетів і покриттів для скла, кінцевих споживачів і всіх тих, хто надає великого значення економії тепла і шукає нові можливості для поліпшення якості теплоізоляції.

Наша команда


Суровцев Андрій Леонідович

Генеральний директор

+38 (044) 566-30-07

office@glassteam.ua

Моісеєнко Тетяна Дмитрівна

Комерційний директор

+38 (050) 444-22-81

tm@glassteam.ua

Бендик Лілія Валентинівна

Менеджер з персоналу

+38 (050) 312-80-57

office@glassteam.ua

Племяннікова Олена Вікторівна

Керівник проектів

+38 (050) 381-34-37

pe@glassteam.ua

Тараненко Олена Валеріївна

Менеджер з продажу

+38 (050) 444-22-86

ed@glassteam.ua

Маруненко Ірина Григорівна

Менеджер з продажу

+ 38 (050) 445-51-91

im@glassteam.ua

Платонова Анна Валентинівна

Менеджер з продажу

+ 38 (050) 359-69-95

pa@glassteam.ua

Сорокопуд Олег Юрійович

Директор з розвитку

+ 38 (050) 381-20-89

os@glassteam.ua

Ференчук Ірина Олексіївна

Керівник відділу постачання

+ 38 (050) 356-84-53

if@glassteam.ua

Шаргородський Євген Миколайович

Заступник директора з якості

+38 (050) 550-86-59

Носенко Віталій Миколайович

Директор з якості

+ 38 (097) 499-83-77

vn@glassteam.ua

Пікулін Дмитро Федорович

Начальник складу

+38 (050) 332-92-76

dp@glassteam.ua

Снітько Павло Сергійович

Логіст

+38 (095) 270-19-87

ps@glassteam.ua

Лахман Олександр Володимирович

Директор з виробництва

+38 (044) 566-30-07

al@glassteam.ua

Племянніков Олексій Миколайович

Головний технолог

+38 (095) 282-77-12

ap@glassteam.ua

Шевченко Ігор Васильович

Інженер-електронік

+38 (050) 356-87-35

is@glassteam.ua

Замовити дзвінок
Задати питання
Завантажити презентацію
Замовити дзвінок

    Заповніть дані, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

    Задати питання