ТЕХНОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦЕХУ

 Загальна площа, м²  2448
 Кількість обладнання, од.  28
 Склопакети. Виробництво у місяць, м²  10 000
 Гартоване скло. Виробництво у місяць, м²  12 000
 Триплекс. Виробництво у місяц, м²  1200

ОБЛАДНЯННЯ СКЛЯНОГО ЦЕХУ


 

АВТОМАТИЧНИЙ СКЛАД СКЛА. MISTRELLO (ІТАЛІЯ)

32

Автоматичний склад скла складається з навантажувача скла, що виконує навантаження листкового скла будь-якого формату зі стійок-пірамід зберігання на один чи декілька столів розкрою в автоматичному режимі. Вибір стійки-піраміди задається виробничим завданням. Вакуумні присоски на навантажуючих важелях забезпечують легке завантаження скла на стіл. Моторизовані ролики дозволяють швидко та безпечно транспортувати скло в зону порізки, забезпечуючи при цьому повну безпеку оператора.

Максимальний розмір скла: 3210 х 6000 мм
Мінімальний розмір скла: 1500 х 2000 мм
Товщина скла: 3 – 19 мм
Максимальна вантажопідйомність: 1000 кг


ЛІІНІЯ ПОРІЗКИ СКЛА GFPM (ІТАЛІЯ)

IMG_0021_

Лінія порізки скла включає в себе з Автоматичний стіл порізки плаского скла та Автоматичний стіл для прямолінійного розкрою ламінованого скла. Дане обладнання призначене для розкрою та порізки скла будь-якого формату воно оснащене системою потужного повітряного піддуву, що забезпечує легке транспортування та позиціонування скла вручну. Листи скла ріжуться на заготовки від найпростіших прямокутних до складних фігурних форм. Програма з оптимізації розкрою дозволяє скоротити відходи до 10%.

Максимальний розмір плаского скла: 3210 х 6000 мм
Товщина скла: 4 – 19 мм
Максимальний розмір ламінованого скла: 3210 х 4000 мм
Товщина скла: 3.3.1 – 10.10.2 мм


МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ОБРОБНИЙ ЦЕНТР З ЧПУ. DENVER (ІТАЛІЯ)

IMG_0027-(1)

Багатофункціональний автоматичний центр Digit Glass з п’ятьма інтерполірованими вісями (X-Y-Z-A-C) для обробки скла вінець творіння компанії Denver, що дозволяє здійснювати будь-який вид обробки скла: фрезерування, свердління та зенкерування отворів, шліфовка (прямих та інших форм скла), полірування великих поверхонь, гравірування на поверхні та на кромці скла, прямолінійна та криволінійна порізка, полірування кромки чашковими колами, виробництво фацету ( прямолінійний, криволінійний, внутрішній).

Максимальний розмір деталі: 2350мм х 4100 мм
Максимальна вага: 2500 кг


ЛІНІЯ ОБРОБКИ СКЛА BAVELLONI. GLASSTON (ІТАЛІЯ)

IMG_0152

Автоматичний прямолінійний горизонтальний станок для двохсторонньої обробки кромок Bavelloni призначений для двосторонньої обробки кромки з фасками на пласких листах скла, включаючи ламіноване скло та дзеркала.

Максимальний розмір деталі, що оброблюється: 2400х4200 мм
Товщина скла: 3 – 25 мм


ПІЧ ГОРИЗОНТАЛЬНОГО ГАРТУВАННЯ СКЛА. UNIGLASS (ФІНЛЯНДІЯ)

IMG_0119

Виробником автоматичної лінії гартування скла є Фінська компанія «Uniglass» – світовий лідер виробництва обладнання для обробки скла. Дане устаткування дозволяє виготовляти та використовувати при виробництві склопакетів гартоване скло з мінімальним оптичним викривленням та відхиленнями від площини. Можливе гартування та термозміцнення скла з усіма типами покриття рекомендованого до теплобробки, в тому числі і з високоселективним покриттям.

Максимальний розмір гартованого скла: 2440 х 4200 мм
Діапазон товщини скла: 3,8 – 19 мм


ПІЧ ДЛЯ ЛАМІНУВАННЯ ТА ТЕСТУВАННЯ НА СПОНТАННЕ РУЙНУВАННЯ. PUJOL (ІСПАНІЯ)

4

Піч PUJOL успішно поєднує у собі дві технології:
1. Тестування архітектурного та декоративного гартованого скла на спонтанне руйнування методом Heat Soak Test (HST) з метою виявлення включень сульфіду нікелю, який стає причиною спонтанного руйнування скла. Даний тест використовується в Західній Європі більше 15 років і провідні компанії вимагають обов’язкового проведення HST.
2. Виробництво багатошарового архітектурного та декоративного скла (триплексу) за технологією вакуумного ламінування з використанням плівки EVA. За один цикл можна отримати до 200 кв.м. ламінованого скла.

Максимальний розмір скла: 2500 х 4500 мм
Робоча температура (HST): 295°C
Тип завантаження: горизонтальне / вертикальне
Ємність завантаження: до 40 листов толщиной 5 мм


ЛІНІЯ З ВИРОБНИЦТВА ТРИПЛЕКСУ LAMIFLEX® (УКРАЇНА)

IMG_0009

Лінія з виробництва триплексу призначена для виготовлення високоякісного багатошарового архітектурного та декоративного безпечного скла за технологією вакуумного виробництва з використанням плівки EVA.
Комп’ютеризована інтелектуальна система управління температурою по всьому об’єму заготовки дозволяє досягти високого рівня адгезивних, міцнісних та оптичних характеристик. Ефективна система управління дозволяє ламінувати скло не тільки за стандартними алгоритмами, але і здійснювати їх налаштування для найвитонченіших рішень.

Максимальний розмір скла: 2600 х 4500 мм
Товщина скла: від 4 до 12 мм, загальна товщина триплексу від 8 до 36 мм
Тип плівки, що використовується: EVA


АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ ЗБИРАННЯ СКЛОПАКЕТІВ. BYSTRONIC (ШВЕЙЦАРІЯ)

(1)

Лінія збирання склопакетів BYSTRONIC дозволяє виготовляти вироби з енергозберігаючого, сонцезахисного, високо селективного, ударостійкого та пуле непробивного скла. Для підвищення герметичності склопакету використовується автомат гнуття дистанційних рамок; високотехнологічна станція наповнення виконує заповнення рамки гранулами посушуючого агенту та її герметизацію. Збиральний газ, що наповнює пресувальний робот лінії виконує автоматизоване збирання та заповнення склопакету аргоном у концентрації 95% з подальшим пресуванням. Робот автоматичної герметизації виконує вторинну герметизацію зібраних склопакетів у непереривному автоматичному режимі, виконуючи закатування вуглів та герметизацію стандартного склопакету за 20-25 секунд. Таким чином, можливості даної лінії дозволяють виготовляти до 1000 кв.м. склопакетів на добу.

Максимальний розмір склопакету: 2700 х 4000 мм.


ЛІНІЯ ЕМАЛЮВАННЯ ТА ВАЛКОВОГО ФАРБУВАННЯ СКЛА GIARDINA (ІТАЛІЯ)

(1)

Сучасна лінія емалювання та валкового фарбування скла дозволяє забезпечувати мікрометричним регулюванням товщини шару емалі що наноситься. Робоча ширина конвеєра становить 1.3 метра. В інструментарій верстата, крім інших робочих деталей, входить кілька різновидів валів-аплікаторів:
– з рельєфною поверхнею різної фактури;
– з гладкою поверхнею (призначений для нанесення тонких шарів).
Функціонал обладнання дозволяє працювати з керамічними і органічними емалями, а також з фарбами на базі розчинників або води.

Максимальний розмір скла: 1300 x 4200 мм
Товщина скла: 4 – 10 мм